Skup aut Katowice

yellow-car
Jeżeli szukasz sposobu na sprzedaż swojego samochodu w prosty i szybki sposób, a jednocześnie nie chcesz martwić się o za niską cenę pojazdu, zadzwoń do nas. Auto skup Katowice stanowi wsparcie dla wszystkich osób, które chcą pozbyć się zarówno samochodów osobowych jak i ciężarowych, na terenie całej aglomeracji katowickiej. Pomagamy w zakresie szybkiej sprzedaży aut, na jasnych i prostych zasadach. Nasi klienci dokładnie wiedzą za co jest im płacone, umowy kupna-sprzedaży, które zawieramy, staramy się formułować na jak najbardziej przejrzystych zasadach. Cały nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji, zarówno przed, w trakcie, jak i po zakończonej transakcji.

Dlaczego warto nas wybrać?

Rynek skupu samochodów może być dosyć problematyczny, szczególnie dla osób które spotykają się z nim pierwszy raz. Różne podmioty które oferują szybkie pozbycie się samochodu, dosyć często mogą żerować na nieświadomości potencjalnego klienta, oferując mu dużo niższą kwotę, bądź nie informując o prawnych stronach transakcji. Stawiając na profesjonalizm i przejrzystość, staramy się aby nasi kontrahenci byli potraktowani w sposób godny. Niezwykle istotne jest dla nas zadowolenie klienta. Jako skup aut zdajemy sobie sprawę że zadowoleni kontrahenci będą do nas wracać, dlatego staramy się w jak największym stopniu zrozumieć i wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów. Nasz skup jest w stanie pozyskiwać całe floty pojazdów, dlatego nie chcemy skupiać się na pojedynczej transakcji. Zamiast tego, liczymy na zbudowanie trwałej współpracy, która będzie stanowiła wartość dla obu zainteresowanych stron.

Na jakim obszarze działamy?

Prowadzimy usługi skupu aut na terenie Katowic, oraz całej aglomeracji katowickiej czyli m.in w Bytomiu, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu czy Dąbrowie Górniczej. Będziemy zainteresowani kupnem aut, niezależnie od takich czynników jak stan czy ilość pojazdów. Skup samochodów Katowice, prowadzi bezpłatną wycenę pojazdu, a jeżeli jest to konieczne - wysyłkę lawety bądź lawet, za którą również nie ponoszą Państwo kosztów. Po dokonaniu wcześniejszych ustaleń drogą telefoniczną, bądź poprzez formularz, jesteśmy w stanie dojechać do Państwa na obszarze wszystkich miast, wchodzących w skład aglomeracji katowickiej oraz okolic.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda cały proces transakcji?
W pierwszej kolejności należy skontaktować się z naszym biurem, na podany na stronie numer telefonu, bądź poprzez wypełnienie formularza. Po ustaleniu odpowiadającej obu stronom daty i miejsca, nasi rzeczoznawczy przyjeżdżają do Państwa, w umówionym terminie. Dla aut powypadkowych i uszkodzonych, jesteśmy w stanie przysłać do Państwa lawetę, oczywiście na nasz koszt. Nasz zespół przeprowadza wycenę na miejscu i w oparciu o stan techniczny, model czy parametry pojazdu, ustala kwotę jaką jesteśmy w stanie Państwu zaoferować. Finalna kwota jest tłumaczona naszym klientom, aby jeszcze lepiej pokazać od czego ona zależy. Skupujemy samochody za gotówkę, chyba że klient życzy sobie przelania pieniędzy, na podany przez niego numer bankowy. W innym przypadku, płacimy od ręki. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Po okazaniu niezbędnych dokumentów i podpisaniu umowy, wszelkie formalności związane z przerejestrowaniem pojazdu, przechodzą na nasz auto skup.
Jakie pojazdy nas interesują?
Skup samochodów Katowice będzie zainteresowany dowolną ilością samochodów osobowych, osobowych dostawczych i ciężarowych. Jesteśmy również zainteresowani pojazdami firmowymi. Skupujemy każdą ilość aut niezależnie od ich stanu technicznego. W przypadku powypadkowych i uszkodzonych aut, jesteśmy zobowiązani przysłać w umówione miejsce lawetę, która zabierze pojazdy. Skupujemy także całe floty aut, co oczywiście wymaga dodatkowych środków czasu i zaangażowania, natomiast po wcześniejszym kontakcie z biurem, jesteśmy w stanie przygotować zespół i jeżeli to konieczne lawety, na konkretnie uzgodniony dzień. Jedynym ograniczeniem co do skupu samochodów jest miejsce. Jesteśmy zainteresowani podjęciem każdej współpracy na terenie Katowic i okolicznych miast. Oczywiście rozważymy każdą ofertę, zbliżoną do podanych miejsc.
Od czego zależy wycena pojazdu?
Oferowana przez nas cena pojazdu, będzie oparta o proces wyceny, który przeprowadzą nasi rzeczoznawcy – całkowicie za darmo. Ceny poszczególnych modeli wahają się, dlatego kwota którą Państwu zaproponujemy może się różnić. Dodatkowo, będziemy uwzględniali takie czynniki jak ogólny stan aut, historia garażowania, przebieg, ważność OC czy ilość poprzednich właścicieli. Jeżeli auto jest powypadkowe bądź uszkodzone, nasi rzeczoznawcy ustalą jaka ilość szkieletu pojazdu i jego części, nadaje się do dalszej eksploatacji i na tej podstawie zaproponują ofertę. Ostateczna cena jaką Państwu zaproponujemy, to około trzy czwarte wartości rynkowej pojazdu.
Jakie dokumenty będą potrzebne?
Do przeprowadzenia całej transakcji, skup aut będzie potrzebował od Państwa kilku dokumentów wymienionych poniżej. Umowa będzie mogła zostać podpisana tylko przy przekazaniu wymaganych dokumentów. Są to: * Dowód osobisty sprzedającego, bądź inny jego dokument potwierdzający tożsamość. * W przypadku bycia współwłaścicielem – wymagane jest upoważnienie lub osobisty podpis współwłaściciela. * Dowód rejestracyjny auta. * Jeżeli została wydana – karta pojazdu. * OC i przegląd techniczny – opcjonalnie, ponieważ możemy kupić auta bez nich.
Przypominamy że jeżeli właściciel jest w posiadaniu pojazdu krócej niż pół roku, należy podczas zawierania umowy sprzedaży, zgłosić ten fakt do Urzędu Skarbowego i zapłacić stosowny podatek dochodowy.