Skup aut Poznań

Od dłuższego czasu bezskutecznie szukasz kupca dla swojego samochodu? Nieustannie odnawiasz ogłoszenia, a w komisach nagminnie słyszysz, że sprzedaż będzie bardzo trudna? Nie przejmuj się, to spotyka wielu z nas. Liczba komisów z samochodami używanymi stale rośnie i wygląda na to, że powoli jest więcej pojazdów na sprzedaż, niż samych klientów. Samochody osobowe można kupić wszędzie – z komisu lub od sprzedawcy indywidualnego. Jeśli Ty również borykasz się z takim problemem, mamy dla Ciebie propozycję, która nic nie kosztuje, a pozwoli Tobie mieć w zanadrzu kolejne rozwiązanie tego problemu. Jesteśmy profesjonalnym, w pełni legalnym skupem aut na terenie Poznania. Kupujemy pojazdy od ręki, bez względu na ich markę czy model, w różnym stanie technicznym i zapewniamy uczciwą, darmową wycenę. Jeśli trafiłeś do punktu, w którym za bardzo nie wiesz, co dalej zrobić ze swoim samochodem – zadzwoń do nas!

Jakie samochody skupujemy?

Nie ma dla nas większego znaczenia z jakim problemem dokładnie się borykasz. Gwarantujemy, że rzetelnie wycenimy każdy pojazd, ponieważ interesuje nas skup:
  • aut sprawnych,
  • pojazdów komisowych,
  • samochodów mających bardzo duży przebieg,
  • pojazdów starych,
  • aut uszkodzonych,
  • samochodów powypadkowych,
  • aut bez ważnych badań technicznych,
  • pojazdów do złomowania,
  • aut spalonych lub zalanych.
Jeśli Twój pojazd z jakiegoś względu jest unieruchomiony, nie przejmuj się. Swoją działalnością obejmujemy Poznań i okolice, gdzie gwarantujemy Tobie darmową lawetę, aby przetransportować samochód do naszego skupu. Skupujemy samochody następujących marek od ręki:
Alfa Romeo Audi BMW Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Fiat Ford Honda Huyndai Infiniti Jaguar Jeep Kia Lancia Land Rover Lexus MINI Mazda Mercedes-Benz Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault SEAT Saab Skoda Ssangyong Subaru Suzuki Toyota Volkswagen Volvo
W naszej działalności widzieliśmy już naprawdę wiele, ponieważ prowadzimy skup aut za gotówkę od kilkunastu lat. Nie zniechęcą nas rozległe uszkodzenia czy bardzo wysoki przebieg Twojego pojazdu. Nie wahaj się, zadzwoń do nas i umów darmową wycenę swojego samochodu.

Skup aut w Poznaniu - przebieg transakcji.

Skup samochodów jest dosyć prostą procedurą, którą możemy podzielić na kilka etapów. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, jednak nasze doświadczenie pozwoli nam zaoszczędzić Twój czas i zamknąć całą transakcję w niespełna 30 minutach.
1
Kontakt z naszym skupem – zadzwoń lub napisz wiadomość korzystając z formularza lub naszego adresu e-mail.
2
Umówienie spotkania i wyceny – nie zapominaj, że nasz przyjazd nic nie kosztuje. Dostosowujemy się do terminów proponowanych przez naszych klientów. W krótkim czasie poznasz cenę i przeanalizujesz naszą propozycję.
3
Podpisanie umowy – wszystkie potrzebne dokumenty będziemy mieli ze sobą, aby zaoszczędzić Twój czas.
4
Płatność ustalonej kwoty – wyliczoną cenę możemy zapłacić gotówką lub przelewem. Wybór należy do Ciebie.
5
Odbiór pojazdu – samochód obieramy jeszcze tego samego dnia na nasz koszt.
Nasz skup aut w Poznaniu na rynku aut używanych i uszkodzonych funkcjonuje bardzo długo, dlatego mamy możliwość przeprowadzenia rzetelnej wyceny. Po oględzinach stanu technicznego pojazdu, przedstawimy Tobie naszą propozycję. Dbamy o naszych wszystkich klientów, tych sprzedających, jak i tych kupujących, ponieważ w naszej działalności ważne są wszystkie strony transakcji.

Jakie dokumenty będą potrzebne podczas transakcji sprzedaży samochodu?

Transakcja sprzedaży w skupie aut wygląda bardzo podobnie, jak ma to miejsce pomiędzy dwiema osobami fizycznymi. Konieczne jest przygotowanie następujących dokumentów i rzeczy: * dowód tożsamości, * pełnomocnictwo współwłaścicieli jeśli są tacy, * dowód rejestracyjny, * polisa OC, * karta pojazdu (o ile została wydana), * wszystkie komplety kluczyków lub pilotów.
Jeśli istnieje taka możliwość dobrze byłoby przygotować również:
* kopie faktur lub rachunków za naprawy i przeglądy okresowe
* wszystkie dokumenty otrzymane od dealera – instrukcja obsługi, książka serwisowa itp.

Skupujemy auta z Poznania i okolic