Skup aut szczecin


Skupujemy różne pojazdy i samochody z województwa zachodniopomorskiego i okolic
Jesteś w trakcie lub przymierzasz się do sprzedaży swojego samochodu? Zapewne wiesz, z czym to się wiąże i zastanawiasz się, jak raz na zawsze pozbyć się zalegającego problemu na czterech kołach. Samochodowyskup.pl czyli skup aut w Szczecinie jest jednym z rozwiązań, które pomogą Tobie w szybki i prosty sposób sprzedać samochód za gotówkę bez względu na jego stan techniczny czy rocznik. Konsultacja z naszym auto skupem nic nie kosztuje i pozwoli Tobie spojrzeć na problem z zupełnie innej strony. Jesteśmy profesjonalną firmą, działającą w pełni legalnie.

Czy stan techniczny mojego pojazdu jest ważny w skupie aut?

Nasz skup w Szczecinie posiada wieloletnie doświadczenie i szeroki wachlarz usług, które pozwalają nam skupować wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny, przebieg czy rocznik. Interesuje nas skup:
 • pojazdów sprawnych,
 • samochodów komisowych,
 • aut mających zbyt duży przebieg,
 • pojazdów starych,
 • aut uszkodzonych,
 • samochodów rozbitych,
 • samochodów powypadkowych,
 • aut bez ważnych badań technicznych,
 • wraków,
 • aut spalonych lub zalanych.

Jakie marki samochodów można oddać w skupie aut?

Jeśli Twoje auto nie jest w pełni sprawne i przemieszczanie się nim jest niemożliwe, nic straconego. Nierzadko przedmiotem transakcji są pojazdy rozbite czy powypadkowe, z którymi również nie mamy problemu. Nasz skup aut w Szczecinie gwarantuje bezpłatne przetransportowanie pojazdu do nas na plac, jeszcze tego samego dnia, w którym miała miejsce wycena i podpisanie formalności. Skupujemy samochody każdej marki:
Alfa Romeo Audi BMW Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Fiat Ford Honda Huyndai Infiniti Jaguar Jeep Kia Lancia Land Rover Lexus MINI Mazda Mercedes-Benz Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault SEAT Saab Skoda Ssangyong Subaru Suzuki Toyota Volkswagen Volvo

Za ile pieniędzy sprzedam swoje auto?

Z tego względu, że nasz skup aut przyjmuje każde auto, obsługujemy bardzo wielu klientów indywidualnych oraz firm działających na terenie Szczecina. Przebieg transakcji został przewidziany bez zbędnych formalności, aby w jak największym stopniu zaoszczędzić Twój czas. Jeśli, tak zdecydujesz Twoje auto zostanie kupione za gotówkę przekazaną jeszcze tego samego dnia. Płacimy również przelewem, wszystko zależy od Twojej decyzji. Ze sprzedaży swojego samochodu możesz zarobić od 300 zł do 200.000 zł. Wszystko oczywiście zależy od pierwotnej ceny rynkowej pojazdu, jego stanu technicznego, przebiegu oraz rocznika.

Dokumenty potrzebne podczas sprzedaży samochodu w skupie aut?

Pewnie zastanawiasz się, co tak naprawdę musisz przygotować przed umówieniem spotkania z naszymi specjalistami. Cała transakcja w tym przypadku wygląda bardzo podobnie do tej przeprowadzonej pomiędzy dwiema osobami fizycznymi. Głównym dokumentem jest umowa kupna-sprzedaży, którą wspólnie uzupełniamy na miejscu, jeśli dojdziemy do porozumienia. Ponadto konieczne będzie przygotowanie następujących dokumentów i nieodłącznych elementów wyposażenia samochodu:
 • Dowód osobisty sprzedającego, bądź inny jego dokument potwierdzający tożsamość. W przypadku bycia współwłaścicielem – wymagane jest upoważnienie lub osobisty podpis współwłaściciela. Dowód rejestracyjny auta. Jeżeli została wydana – karta pojazdu. OC i przegląd techniczny – opcjonalnie, ponieważ możemy kupić auta bez nich.
Dodatkowo warto przygotować:
* kopie rachunków lub faktur za naprawy i przeglądy techniczne,
* dokumenty otrzymane od dealera podczas zakupu pojazdu - książka serwisowa, instrukcja obsługi itp.
Jeśli brakuje Tobie dokumentów lub nie masz pewności, co do niektórych zadzwoń do nas lub wypełnij formularz dostępny na stronie www. Nasz skup aut w Szczecinie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Skup aut w Szczecinie - przebieg transakcji

Przygotowanie potrzebnych dokumentów nie jest czymś bardzo pracochłonnym. Podobnie sprawa wygląda z przebiegiem transakcji sprzedaży Twojego samochodu. Nasz skup aut działający na terenie Szczecina obsługuje klientów według sprawdzonego i używanego na co dzień schematu, który sprawdza się i pozwala zaoszczędzić Twój czas. Transakcję kupna Twojego samochodu możemy podzielić na kilka etapów:
1
Kontaktujesz się z nami dzwoniąc, wysyłając e-mail lub wykorzystując formularz na naszej stronie internetowej.
2
Ustalamy dokładny termin spotkania. Data i godzina zależy przede wszystkim od Twoich możliwości. Stawiamy na elastyczną obsługę.
3
Przeprowadzamy oględziny w terenie. Nie powinny zabrać dużo czasu bez względu na to, czy auta są sprawne, uszkodzone, powypadkowe czy zupełnie rozbite.
4
Jeśli warunki wyceny zostaną zaakceptowane dochodzi do spisania umowy kupna-sprzedaży.

Profesjonalna obsługa

Nasz skup aut stawia przede wszystkim na profesjonalną, elastyczną obsługę, bez zbędnych formalności. Nie ma dla nas znaczenia, w której części miasta lub w jakich okolicach stoi Twój pojazd - obsługujemy wszystkich klientów. Postaramy się jak najszybciej umówić wizytę u Ciebie i wycenić Twój pojazd. Skupujemy samochody od dawna, dlatego, bez względu na to czy dojdzie do transakcji chcielibyśmy porozmawiać o Twoim aucie i przynajmniej dać Tobie kolejną alternatywę rozwiązania tego problemu.