Skup aut Warszawa

Jeżeli szukają Państwo możliwości, na jak najszybszą sprzedaż swojego samochodu na terenie Warszawy i okolic, to jesteśmy idealnym wyborem. Płacimy od ręki za dowolny stan pojazdów, a wszelkie formalności staramy się doprecyzować jak najszybciej, dla komfortu naszego klienta. Skup aut osobowych Warszawa wspiera swoich partnerów niezależnie od marki, formy transakcji czy kosztów z nimi związanych. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych, zarówno z takich dzielnic jak Białołęka, Bielany i Ursynów, czy z samego Pruszkowa, do którego także dojeżdżamy. Pomożemy na każdym etapie całego procesu, od skontaktowania się, przez wycenę i formalności.

Rynek skupu samochodów

Przez lata, pozyskiwanie aut na terenie całego kraju przechodziło swoje różne okresy. Wiele osób upatrywało swój pierwszy biznes w pojazdach przywożonych do naszego kraju, zza zachodniej granicy. Aktualnie realia wydają się być zdecydowanie bardziej przyjazne zarówno dla klientów, jak i właścicieli skupów. Pamiętać należy natomiast o tym, że mowa tu o transakcjach które często oscylują w granicy kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych, stąd warto się z nim zapoznać, przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Dynamicznie przepływowy rynek skupu aut w Polsce, dosyć często wprawia w zakłopotanie osoby które pierwszy raz mają z nim styczność. Pozbycie się swojego pojazdu może nie być tak proste jak się wydaje, biorąc pod uwagę czas czy formalności jakie są z tym związane. Na rynku funkcjonuje wiele podmiotów, a osoby niezaznajomione ze środowiskiem, bądź takie które pilnie potrzebują gotówki, mogą otrzymać niewystarczającą wartość pieniędzy, za swój pojazd.
Ceny jakie są w stanie zaoferować różne skupy, często wahają się i nie oddają faktycznego stanu posiadanych przez klienta pojazdów na sprzedaż. Jak więc zatem wybrać najlepszą możliwą opcję całej transakcji? Na rynku całej Polski wycena jak i cały proces, może przebiegać dosyć różnie. Nasza firma skupia swoje działania na mniejszym obszarze (Warszawa i miasto Pruszków), jednak dzięki temu zyskujemy szerszy zakres możliwości usługi, w takich kryteriach jak czas, wycena i dojazd do klienta. Płacimy od ręki lub przelewem, za dowolną ilość aut w dowolnym stanie technicznym. W przypadku pojazdów uszkodzonych i powypadkowych, jesteśmy w stanie praktycznie od razu, dostarczyć do Państwa lawetę. Sprawnie uzgodnimy z Państwem formalności, niezależnie od ilości aut czy modelu samochodu.

Dlaczego warto nas wybrać?

Niewątpliwą zaletą korzystania ze skupu aut zamiast alternatyw występujących na rynku, będzie szybkość oraz pomoc w dokumentacji jaką zapewniają tego typu instytucje. Takie czynniki jak marki czy stan techniczny, stają się sprawą drugorzędną, a cała operacja przebiega z dbałością o zadowolenie naszych klientów. Skup aut Warszawa jest jednym z największych tego typu przedsiębiorstw, działających na wyżej wymienionym obszarze. Staramy się reagować zarówno na potrzeby całej branży i rynku konsumenckiego, jak i z równą dbałością podchodzić indywidualnie do każdego zlecenia, jakie otrzyma nasze przedsiębiorstwo. Możliwości naszej firmy pozwalają nam na skup zarówno pojedynczych sztuk aut, jak i całych flot pojazdów, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Jesteśmy przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku, a nasi klienci niejednokrotnie wracają do nas, z pytaniem o kolejną transakcję. Staramy się w możliwie jak największym stopniu zapewnić o jakości naszej usługi, za odpowiednią cenę. Oprócz samego dostarczenia do Państwa lawety i naszego zespołu który całkowicie za darmo przeprowadzi wycenę pojazdu, dokładnie wytłumaczymy skąd wynika konkretna wartość aut. Taki zabieg pomaga pozbyć się praktyk nieuczciwych handlarzy niezwiązanych z branżą, którzy bardzo często chcą skorzystać na niewiedzy czy zatajaniu pewnych informacji, podczas rozmowy z klientem.
1Jakimi pojazdami jesteśmy zainteresowani?
Skup aut Warszawa będzie zainteresowany współpracą, niezależnie od marki samochodu czy jego stanu technicznego. Interesują nas również pojazdy dostawcze, w każdym stanie. Prowadzimy zarówno skup starych samochodów, jak i skup aut używanych a każdy model samochodu jaki Państwo posiadają, z pewnością może być dla nas pożądanym produktem. Jesteśmy również zainteresowani całymi flotami pojazdów. W takim wypadku należy liczyć nieco szersze koszty czasu, ze względu na dłużej trwający proces wyceny wszystkich aut, czy przyjazd i załadunek samochodów na lawety. Jedyne kryterium ograniczające nasze działania, to obszar w którym chcą Państwo zrealizować proces wyceny i zakupu. Działamy na terenie Warszawy oraz okolicznych miast, do których niejednokrotnie, jesteśmy w stanie dojechać jeszcze w dniu zgłoszenia. Oczywiście wszelkie inne formy współpracy z chęcią rozważymy, natomiast podkreślamy o obszarze naszych działań, na którym skupiamy się najbardziej.
2Jak wygląda transakcja?
Na samym początku, prosimy Państwa o kontakt z naszym biurem. W tym celu należy zadzwonić do nas pod numer podany na stronie, bądź wypełnić formularz. Po ustaleniu miejsca oraz daty w którym moglibyśmy umówić się na wycenę samochodu, przyjedziemy do Państwa o określonej wcześniej godzinie. Szybka realizacja usługi będzie możliwa w jeszcze większym stopniu, jeżeli ustalimy przed naszym spotkaniem czy wymagana jest laweta. Po ustaleniu ceny przez naszych pracowników wraz z Państwem, następuje podpisanie umowy. Płacimy od ręki pełną kwotę ceny, chyba że klient życzy sobie abyśmy zrealizowali przelew, na wskazane przez niego konto. Przerejestrowaniem aut zajmujemy się sami, bez konieczności Państwa udziału. Dodatkowo przypomnimy o dokumentach i formalnościach jakie należy spełnić m.in związanych z Urzędem Skarbowym. Staramy się, aby nasi klienci regularnie do nas wracali dlatego odpowiemy na wszelkie pytania zarówno przed, w trakcie jak i po zakończeniu całej transakcji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Warszawy i okolic, chcielibyśmy aby współpraca nie opierała się tylko na jednorazowej sprzedaży aut.
3Jak przebiega wycena pojazdu?
W momencie, w którym nasi pracownicy dojadą do Państwa na wcześniej ustaloną godzinę i dzień, następują oględziny i wycena pojazdu. Po ustaleniu które pojazdy będą podlegały wycenie, następują ich oględziny. Nasza firma przeprowadza proces od razu, a szybka wycena aut pozwala nam zabrać je od klientów tego samego dnia, za gotówkę bądź przelew. Sprawdzane jest w jakim stanie technicznym znajduje się pojazd, jaką wartość na rynku aktualnie osiąga oraz jakie są jego parametry. Oczywiście, za sam proces wyceny i dojazd naszych pracowników, nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.
4Od czego zależy wycena aut?
Marki aut różnią się wartością rynkową, dodatkowo w przypadku aut powypadkowych, zalanych czy po pożarze, należy ustalić jaka część z całego szkieletu samochodów, nadaje się do dalszej eksploatacji. Staramy się ustalić rzeczywisty stan techniczny pojazdu, uwzględniając pewne elementy które mogą być niewidoczne na pierwszy rzut oka i w oparciu o to, stworzyć dla Państwa ostateczną ofertę. Uwzględniając wszystkie czynniki, staramy się zaoferować około trzy-czwarte, wartości rynkowej pojazdu. Dojazd lawety do klienta, jest całkowicie darmowy i nie ma wpływu na cenę. Jeżeli chcą Państwo aby transakcja została przeprowadzona na miejscu za gotówkę, prosimy wcześniej nas o tym poinformować abyśmy byli w stanie przygotować, odpowiednią ilość pieniędzy.
5Jakie dokumenty będą niezbędne?
Podczas podpisywania umowy należy mieć przygotowanych kilka dokumentów, aby cała transakcja była możliwie szybka i sprawna. Dokumenty których będziemy potrzebować, nie będą różniły się niczym w zależności od stanu technicznego aut. · Dowód rejestracyjny auta. · O ile została wydana - karta pojazdu . · Dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość. · W przypadku bycia współwłaścicielem – wymagany jest podpis współwłaściciela lub upoważnienie. · OC i przegląd techniczny – aczkolwiek jest to opcjonalnie, ponieważ jesteśmy w stanie pozyskać auta do skupu, bez nich. Przygotowanie zestawu dokumentów przed transakcją, pozwoli nam na wypełnienie wszystkich formalności, już w dniu przyjazdu do Państwa. Może się to okazać niezwykle istotne, w przypadku płatności za gotówkę.
6Jak wygląda podstawa prawna transakcji?
Po podpisaniu umowy sprzedaży, którą przygotowujemy dla Państwa w możliwie jak najbardziej czytelny i zrozumiały sposób, wszelkie formalności związane z ponowną rejestracją pojazdu, przechodzą na naszą stronę. Do Państwa obowiązków należy jedynie poinformowanie Urzędu Skarbowego o sprzedaży pojazdu i zapłaceniu podatku dochodowego, jeżeli pojazd należy do właściciela krócej niż sześć miesięcy. Przypomnimy o tym, w momencie zawarcia ostatecznej umowy.

Zapewniamy o jakości

Prosimy o kontakt pod numerem podanym na stronie, drogą mailową, bądź w formularzu który pomoże Państwu przygotować zgłoszenie.

Skontaktuj się z nami