Skup aut Wrocław

Rynek skupu aut

Szukasz szybkiego i sprawdzonego sposobu, na sprzedaż swojego pojazdu na terenie Wrocławia? Jesteśmy idealnym rozwiązaniem. Skup aut Wrocław współpracuje na całym obszarze miasta, kupimy każde auto niezależnie od stanu technicznego. Dojeżdżamy do naszych klientów i przeprowadzamy bezpłatną wycenę. Zajmujemy się skupowaniem aut w każdym stanie, na terenie miasta Wrocław. Dojeżdżamy do naszego klienta, po wcześniejszych ustaleniach, a w razie konieczności – dostarczamy do Państwa lawetę. Będziemy zainteresowani każdym rodzajem marki pojazdów, samochodami dostawczymi, a także pojazdami powypadkowymi, uszkodzonymi, bądź niedającymi się do dalszej jazdy.
Sprzedaż samochodów na pierwszy rzut oka wydaje się dosyć prostym procesem. Niestety, rynek jest dosyć dynamiczny i rządzi się swoimi prawami. Podmiotów na rynku jest bardzo dużo, a osób które będą zainteresowane kupnem również nie brakuje. Problem zaczyna pojawiać się w momencie, gdy oferowana przez takie osoby kwota jest wyjątkowo niska, bądź gdy pytania zadawane przez klienta pozostają bez odpowiedzi. Nasz skup aut we Wrocławiu skupia się na obu tych aspektach, aby w możliwie jak najszybszy sposób, zaoferować pomoc tym z Państwa, którzy zdecydują się na współpracę. Zapewniamy o legalności (w razie potrzeby wszelką niezbędną dokumentacją), a cały proces staramy się przeprowadzić, w oparciu o zadowolenie naszych klientów.

Jakie auta skupujemy?

Nasz skup aut, będzie zainteresowany pojazdami wszystkich marek, od osób prywatnych. Jesteśmy w stanie wziąć od Państwa pojazd, w każdym stanie technicznym na terenie miasta Wrocław. Chętnie nawiążemy współpracę zarówno w przypadku aut osobowych, jak i dostawczych. Formalności staramy się przedstawić w możliwie jak najbardziej przejrzysty sposób. Skupujemy auta od ręki i jeżeli klient sobie tego zażyczy – za gotówkę. Będziemy również zainteresowani skupem aut powypadkowych, starych czy uszkodzonych. Niezależnie od historii pojazdu, nasi pracownicy przeprowadzą wycenę i określą możliwości eksploatacyjne całej maszyny, bądź poszczególnych jej komponentów. Jedyna rzecz która ogranicza nasze działania, to obszar w jakim chcą Państwo przeprowadzić transakcję. Skup aut działa na terenie miasta Wrocław, natomiast po wcześniejszych ustaleniach z klientem, jesteśmy w stanie dojechać do Państwa, do pewnych jego okolic.

Etapy przeprowadzania transakcji

Na samym początku formalności, zachęcamy Państwa do kontaktu z nami drogą telefoniczną, bądź poprzez wypełnienie formularza. W drugim przypadku będziemy mieli jasny obraz tego, ile aut chcą się Państwo pozbyć. Pozwoli to na szybsze ustalenie dnia i godziny na wycenę, oraz dobranie (jeśli to konieczne) większego zespołu technicznego. Po ustaleniu terminu, nasi pracownicy przyjadą do Państwa na umówioną wcześniej godzinę.
Cały proces wyceny odbywa się bezpłatnie. Dokładnie wytłumaczymy z czego wynika oferowana przez nas kwota, a po uzgodnieniu wszelkich dokumentacji i formalności, podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Po podpisaniu umowy wszelkie działania związane z przerejestrowaniem, przechodzą na nasz skup. Dodatkowo przypomnimy o niezbędnych formalnościach związanych z podatkiem dochodowym, jeżeli są Państwo właścicielami pojazdu krócej niż sześć miesięcy. W takim wypadku, należy przekazać Urzędowi Skarbowemu odpowiednio odliczoną kwotę pieniędzy.
W przypadku gdy będzie konieczne dostarczenie do Państwa lawety, ze względu na stan techniczny bądź ilość pojazdów, prosimy o wcześniejsze poinformowanie naszego skupu aut. Laweta dojedzie we wskazanym terminie, oczywiście w pełni pokrywamy koszty takiego procesu. Uszkodzone pojazdy zostaną zabrane tego samego dnia, jak tylko nasz zespół techniczny przeprowadzi wycenę i podpiszę z Państwem umowę, na korzystnych warunkach.
Po przeprowadzeniu wszystkich wyżej wymienionych czynności, płacimy Państwu pełną kwotę sumy zawartej w umowie, niezależnie czy formą płatności będzie gotówka czy przelew. W razie jakichkolwiek pytań przed, w trakcie, oraz po zakończeniu transakcji - nasze biuro jest do Państwa dyspozycji. Niezwykle zależy nam na dalszej, długotrwałej współpracy, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie zadane pytania.

Jakie dokumenty są potrzebne?

Sprzedaż samochodu nie będzie możliwa bez kilku dokumentów, które są niezbędne w całej transakcji. Działamy w pełni legalnie, dlatego aby sprawnie przeprowadzić cały proces, prosimy o przygotowanie ich ze sobą. Poniżej lista dokumentów:
  • Dokument potwierdzający tożsamość, najlepiej dowód osobisty.
    W przypadku bycia współwłaścicielem – wymagany jest podpis współwłaściciela lub upoważnienie.
    Dowód rejestracyjny pojazdu.
    Jeżeli takowa została Państwu wydana i dostarczona - karta pojazdu.
    OC i przegląd techniczny – opcjonalnie, pozyskujemy auta również bez nich, natomiast będzie to dodatkowy atut, w procesie wyceny pojazdu.

Dlaczego warto nas wybrać?

Na rynku pojawia się wiele podmiotów, które są w stanie skupować auta od osób prywatnych. Są to zarówno całe przedsiębiorstwa, jak i pojedyncze osoby. Na samym terenie Wrocławia działa przynajmniej kilka przedsiębiorstw oferujących podobne usługi. Ze względu na duży obrót pojazdami w naszym przedsiębiorstwie, staramy się zaoferować naprawdę wysoką stawkę, w porównaniu z konkurencją. Jest to spowodowane posiadaniem przez nas dużej ilości samochodów oraz wykwalifikowanym personelem, który precyzyjnie wycenia pojazdy. Nasz skup koncentruje się przede wszystkim na współpracy. W naszym interesie jest, aby klient po podpisaniu wszelkich formalności w czasie transakcji, czuł nie tylko ulgę ale i satysfakcję, zarówno z czasu w jakim się ona odbyła, rzetelności i przejrzystości całego procesu umowy oraz korzyści w postaci gotówki i wsparcia, jakie staramy się zapewnić w możliwie jak największym stopniu. Zależy nam aby osoby zainteresowane, regularnie do nas wracały.